O Firmie

FALO–TANK to znana i ciesząca się  dużym zaufaniem firma z branży paliwowej działająca w województwie opolskim od 10 lat.  

FALO-TANK od samego początku działalności stawia na
najwyższą jakość świadczonych usług i dlatego dostarczamy naszym klientom
paliwa wyłącznie od PKN ORLEN.

Oferujemy hurtowym odbiorcom konkurencyjne warunki zakupu
paliw i transportu. 

Falo-Tank jest dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku paliw. Kluczowym założeniem przedsiębiorstwa jest współpraca z polskimi producentami paliw, w celu zapewnienia dostaw produktów najwyższej jakości.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych klientów takich jak stacje benzynowe, firmy transportowe, zakłady produkcyjne i przemysłowe, jak i klientów indywidualnych zużywających olej opałowy do celów grzewczych.

Sprzedaż hurtową prowadzimy poprzez bezpośrednie dostawy do klienta. Zamówienia realizujemy szybko z zachowaniem wysokich standardów i norm bezpieczeństwa, na terenie województwa opolskiego i śląskiego.

Kontrahentom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbiorów i dostaw najwyższej jakości produktów naftowych, olejów napędowych i benzyn z krajowych baz magazynowych oraz rafinerii. Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Ceny

Zawsze oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny

Dostawy

Naszą dewizą jest zachowanie ciągłości i terminowości dostaw

Indywidualizm

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta

Bezpieczeństwo

Oferujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość oferowanych produktów

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?