O Firmie

Firma ta jest ziarnem spółki BIERTANK, rodzinnej firmy, z której wywodzi się FALO-TANK. To właśnie tu zdobywano doświadczenie i potrzebną wiedzę, aby zapewnić najwyższy standard świadczonych obecnie usług.

BIERTANK to znana i ciesząca się dużym zaufaniem firma z branży paliwowej, działająca w województwie opolskim od ponad 20 lat. Posiada stacje paliw w miastach: Baborów, Branice, Polska Cerekiew, Ujazd. Głównym, a zarazem jedynym kontrahentem, u którego zaopatruje się w paliwa jest PKN ORLEN- dostawca, którego znakiem rozpoznawczym jest wysoka JAKOŚĆ PALIW.

FALO- TANK także stawia na najwyższą jakość i dlatego dostarcza paliwa producenta paliw PKN ORLEN, oferując hurtowym odbiorcom konkurencyjne warunki zakupu paliw i transportu. .

 

Falo-Tank jest dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku paliw. Kluczowym założeniem firmy jest współpraca z polskimi producentami paliw w celu zapewnienia dostaw produktów najwyższej jakości. Dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb, możliwości i wymagań klientów.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla dużych klientów takich jak stacje benzynowe, firmy transportowe, zakłady produkcyjne i przemysłowe, jak i klientów indywidualnych zużywających olej opałowy do celów grzewczych. Sprzedaż hurtową prowadzimy poprzez bezpośrednie dostawy do klienta. Staramy się szybko realizować zamówienia naszych klientów, z zachowaniem wysokich standardów i norm bezpieczeństwa, na terenie województw opolskiego i śląskiego.

Naszym Kontrahentom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbiorów i dostaw najwyższej jakości produktów naftowych, olejów napędowych i benzyn z krajowych baz magazynowych oraz rafinerii.

 

Ceny

Oferujemy naszym klientom - zawsze konkurencyjne Ceny

Dostawy

Naszą dewizą jest ciągłość i terminowość dostaw

Indywidualizm

dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta.

Bezpieczeństwo

Oferujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość oferowanych produktów

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?